Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter układów elektronicznych

Twój zakres obowiązków:

- przygotowanie komponentów do montażu,

- lutowanie układów elektronicznych,

- montaż urządzeń elektronicznych zgodnie z dokumentacją i otrzymanymi wytycznymi na

wymaganym poziomie jakości,

- testy funkcjonalne urządzeń,

- klejenie/skręcanie obudów urządzeń elektronicznych,

- kontrola jakości wykonywanych procesów

Nasze wymagania

- umiejętności w zakresie ręcznego montażu elementów elektronicznych na płytkach PCB:

montaż przewlekany i SMD, (mile widziane)

- znajomość elementów elektroniki,

- zdolności manualne na wysokim poziomie,

- wykształcenie średnie techniczne (preferowany kierunek: elektronik),

- dokładność w realizacji powierzonych zadań,

- umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie,

- możliwość rozwoju, doskonalenia zawodowego, awansu zawodowego,

- kontakt z nowościami technicznymi,

Pisemne oferty, zawierające CV oraz deklarację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i

przechowywanie moich danych przez Timel Tomasz Brzozowski

w związku z prowadzonymi rekrutacjami, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

29.08.97 r."” prosimy przesyłać na adres e-mail biuro@timel.pl.